Β Ερασιτεχνικη ΕΠΣΜ

2010-11 (Ομιλος Β4)

 03/10/10. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ – Αναγεννηση Αγ.Ιωαννη = 1-1
 10/10/10. Αριστοτελειο Κολεγιο – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 4-0
 16/10/10. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ – ΑΕ Μαρτιου = 2-0
 24/10/10. Περα – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 3-3
 30/10/10. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ – Μελιτεας = 1-1
 21/11/10. ΑΕ Χαρ. Αγ.Ελευθεριος – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 2-1
 27/11/10. Αισχυλος Θεσσαλονικης – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 1-1
 05/12/10. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ – Αριστοτελης = 1-3
 11/12/10. Χελιδονια – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 2-0
 08/01/11. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ – Μεντεκας Καλαμαριας = 1-1
 22/01/11. Αναγεννηση Αγ.Ιωαννη – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 4-1
 29/01/11. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ – Αριστοτελειο Κολεγιο = 1-1
 05/02/11. ΑΕ Μαρτιου – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 2-0
 13/02/11. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ – Περα = 0-2
 19/02/11. Μελιτεας – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 4-1
 26/02/11. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ – ΑΕ Χαρ. Αγ.Ελευθεριος = 0-2
 05/03/11. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ – Αισχυλος Θεσσαλονικης = 1-0
 12/03/11. Αριστοτελης – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 0-4
 03/04/11. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Χελιδονια = 1-1
 10/04/11. Μεντεκας Καλαμαριας – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 0-1
           (play-out)
 15/05/11. Μεντεκας Καλαμαριας – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 1-2
 22/05/11. Μεντεκας Καλαμαριας – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 3-4 aet (2-2)

2011-12 (Ομιλος Β3)

 25/09/11. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΑΕ Μαρτιου = 2-2
 02/10/11. Χελιδονια - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 1-1
 09/10/11. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Πηγασος = 0-0
 16/10/11. Κεραυνος Αγ.Παυλου - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 1-0
 22/10/11. Μεγας Αλεξανδρος Θεσ/νικης - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 1-3
 30/10/11. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΑΕ Χαριλαου-Αγ.Ελευθεριος = 0-1
 06/11/11. Αισχυλος Θεσ/νικης - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 1-1
 13/11/11. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Περα Θεσ/νικης = 1-2
 19/11/11. Αγ.Δημητριος - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 0-7
 04/12/11. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΑΕ Ποντιων = 0-1
 10/12/11. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΑΕ Ελπιδα Τουμπας = 2-3
 18/12/11. Αριστοτελειο Κολεγιο - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 2-1
 08/01/12. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΑΕ Καλλιθεας-Παν.Φανερωμενη = 3-3
 14/01/12. ΑΕ Μαρτιου - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 1-1
 22/01/12. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Χελιδονια = 2-1
 29/01/12. Πηγασος - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 3-6
 19/02/12. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Κεραυνος Αγ.Παυλου = 0-2
 25/02/12. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Μεγας Αλεξανδρος = 1-2
 04.03.12. ΑΕ Χαριλαου-Αγ.Ελευθεριος - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 2-1
 11.03.12. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Αισχυλος Θεσ/νικης = 1-4
 18.03.12. Περα Θεσ/νικης - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 0-1
 04.03.12. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Αγιος Δημητριος = 4-1
 01.04.12. ΑΕ Ποντιων - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 2-2
 07.04.12. ΑΕ Ελπιδας Τουμπας - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 1-4
 22.04.12. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Αριστοτελειο Κολεγιο = 0-1
 28.04.12. ΑΕ Καλλιθεας-Παν.Φαν. - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 4-2

2012-13 (Ομιλος Β3)

 07.10.12. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Φλογα Αναληψης = 3-0
 14.10.12. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Ατρομητος Αγ.Αντωνιου = 4-1
 21.10.12. Ιπποκρατης Σουρωτης - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 1-2
 27.10.12. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΑΕ Ποντιων = 2-2
 04.11.12. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΑΕ Χαριλαου-Αγ.Ελευθεριος = 1-1
 10.11.12. Αιολος - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 1-0
 17.11.12. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΑΕ Καλλιθεας-Παν.Φαν. = 3-4
 25.11.12. Αισχυλος Θεσ/νικης- ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 3-1
 02.12.12. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Ατρομητος Αγ.Παρασκευης = 2-1 [ο αγωνας διακοπηκε στο ημιχρονο λογω βροχης και ολοκληρωθηκε στις 5.1]
 08.12.12. Αστραπη Νεαπολης- ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 1-1
 15.12.12. Αναγεννηση Ρυσιου- ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 3-0
 23.12.12. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Αριστοτελειο Κολεγιο = 0-2
 05.01.13. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Ατρομητος Αγ.Παρασκευης = 4-1
 13.01.13. ΑΕ Ποντιων - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 1-2
 26.01.13. Φλογα Αναληψης - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 1-3
 03.02.13. Ατρομητος Αγ. Αντωνιου - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 2-0
 10.02.13. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Ιπποκρατης Σουρωτης = 3-4
 17.02.13. ΑΕ Χαριλαου-Αγ.Ελευθεριος - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 2-0
 23.02.13. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Αιολος = 1-2
 02.03.13. ΑΕ Καλλιθεας-Παν.Φαν. - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 2-1
 10.03.13. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Αισχυλος Θεσ/νικης = 1-1
 24.03.13. Ατρομητος Αγ.Παρασκευης - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 3-1
 31.03.13. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Αστραπη Νεαπολης = 1-3
 07.04.13. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Αναγεννηση Ρυσιου = 1-4
 14.04.13. Αριστοτελειο Κολεγιο - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 4-1

2013-14 (Ομιλος Β3)

21.09.13. Ατρόμητος Αγ. Παρασκευής - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 0-0 
29.09.13. Αίολος - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 0-4 
05.10.13. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Ιπποκράτης Σουρωτής = 3-2 
13.10.13. Ατρόμητος Αγ. Αντωνίου - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 2-0
19.10.13. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΑΕ Ελπίδα Τούμπας = 1-1 
03.11.13. Αισχύλος Θεσσαλονίκης - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 0 - 5 
10.11.13. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΑΕ Χαριλάου = 3 - 1
24.11.13. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΑΕ Πυλαίας = 0-3 
07.12.13. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Θρίαμβος Ταγαράδων = 0-3
15.12.13. Κισσός Χορτιάτη - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 5-1 
21.12.13. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Ατρόμητος Αγ. Παρασκευής = 0-0 
11.01.14. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Αίολος = 1-2 
19.01.14. Ιπποκράτης Σουρωτής - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 1-1 
01.02.14. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου = 1-4
09.02.14. ΑΕ Ελπίδα Τούμπας - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ 5-2 
15.02.14. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Αισχύλος Θεσσαλονίκης = 3-3 
22.02.14. ΑΕ Χαριλάου - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 1-0 
09.03.14. ΑΕ Πυλαίας - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 1-0 
15.03.14. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΑΕ Καλλιθέας Παναγία Φανερωμένη = 2-5 
23.03.13. Θρίαμβος Ταγαράδων - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 2-2 
30.03.13. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Κισσός Χορτιάτη = 3-0
          (play-out)
06.04.14. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Αισχύλος Θεσσαλονίκης = 3-1

2014-15 (Ομιλος Β2)

27.09.14. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Εθνικος Αστερας = 0-1 
12.10.14. ΑΕ Χαριλάου Αγ. Ελευθέριος - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 0-4 
18.10.14. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Πανοραμα = 2-3
26.10.14. Ένωση Ανθοκήπων Καρατάσου - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 7-2 
02.11.14. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΑΕ Ελπιδα Τουμπας : 1-4 
08.11.14. Αισχύλος - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 1-4 
16.11.14. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Δόξα Αγ. Παύλου = 0-4 
23.11.14. ΠΑΟΚ Πολίχνης - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 2-6 
29.11.14. Εθνικός Μετεώρων - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 0-2 
14.12.14. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Αίολος = 3-1 
20.12.14. ΑΕ Καλλιθέας - Παν.Φανερωμενη - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 2-0 
17.01.15. ΑΕ Νεάπολης Αστραπη Θεσνικης - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 1-1 
31.01.15. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΑΣ Πέρα = 1-3 
08.02.15. ΜΑΣ Αγχιάλου - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 4-0 
15.02.15. Εθνικός Αστέρας - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 1-1 
21.02.15. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΑΕ Χαριλάου = 1-1
28.02.15. Πανόραμα - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 1-2 
14.03.15. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Ένωση Ανθοκήπων Καρατάσου = 4-0
22.03.15. ΑΕ Ελπίδα Τούμπας - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 0-0
28.03.15. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Αισχύλος = 2-0
04.04.15. Δόξα Αγ. Παύλου - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 4-1 
19.04.15. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΠΑΟΚ Πολίχνης = 7-2
25.04.15. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Εθνικός Μετεώρων = 2-2
03.05.15. Αίολος - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 2-2 
09.05.15. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΑΕ Καλλιθέας Παν. Φανερωμένη = 1-1
27.05.15. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θεσ/νίκης= 7-1
03.06.15. Πέρα - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 3-0 
07.06.15. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΜΑΣ Αγχιάλου = 0-3

2015-16 (Ομιλος Β2)

27.09.15. Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 3-0 
07.10.15. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ  - Αισχύλος = 1-2
10.10.15. AΕ Νεάπολης Αστραπη Θεσ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ  = 1-4 
17.10.15. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  ΤΟΥΜΠΑΣ  - Μ.Αλεξανδρος Ελληνων = 3-0 (α/α)
25.10.15. ΑΕ Ελπιδα Τουμπας - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ =  1-1
31.10.15. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ  - Αίολος = 0-0
08.11.15. Εθνικος Αστερας - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 0-1 
21.11.15. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ  - Εθνικός Μετεώρων 1-1
29.11.15. Ιωαννης Παπαφης - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 3-2 
05.12.15. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ  - ΑΕ Πυλαιας = 1-3
19.12.15. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Πανοραμα = 1-0
09.01.16. Ελπιδες Ηλιουπολης - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 1-1 
16.01.16. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Ενωση Ανθοκηπων Καρατάσου = 1-2
24.01.16. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου = 1-5
31.01.16. Αισχύλος - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 2-3  
07.02.16. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΑΕ Νεαπολης Αστραπη Θεσ. = 2-1
14.02.16. Μ.Αλεξανδρος Ελληνων - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 1-3 
21.02.16. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΑΕ Ελπιδα Τουμπας = 1-2
27.02.16. Αιολος - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 0-1 
06.03.16. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ  - Εθνικος Αστερας = 0-2
20.03.16. Εθνικος Μετεωρων - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 3-0 
26.03.16. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Ιωαννης Παπαφης = 0-1
03.04.16. ΑΕ Πυλαιας - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 4-0 
16.04.16. Πανοραμα - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 5-1 
24.04.16. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Ελπιδες Ηλιουπολης = 1-4
08.05.16. Ενωση Ανθοκηπων Καρατασου - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 0-0

2016-17 (Ομιλος Β2)

18.09.16. Αριστοτελης Καλαμαριας - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 1-0
25.09.16. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Ιωαννης Παπαφης = 2-2
02.10.16. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Ενωση Συκεων = 6-1
09.10.16. Αισχυλος Αγ.Παυλου-Συκεων - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 0-1 
16.10.16. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Ενωση Ανθοκηπων Καρατασου = 3-1 
23.10.16. ΑΕ Ελπιδα Τουμπας - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 1-2 
05.11.16. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑ - Αγ.Γεωργιος Ν.Κρηνης = 0-2 
13.11.16. Εθνικος Αστερας - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 3-0 
20.11.16. Εθνικος Μετεωρων - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 2-3
27.11.16. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΑΕ Καλλιθεαςς Παν.Φανερωμενη = 2-2 
04.12.16. Αστραπη Νεαπολης - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 5-2
10.12.16. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Κισσος Χορτιατη = 1-3
17.12.16. Ελπιδες Σταυρουπολης - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 1-0 
22.01.17. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Αριστοτελης Καλαμαριας = 1-1
29.01.17. Ιωαννης Παπαφης - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 1-2 
05.02.17. Ενωση Συκεων - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 3-1 
11.02.17. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Αισχυλος Αγ.Παυλου-Συκεων = 1-1
19.02.17. Ενωση Ανθοκηπων Καρατασου - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 0-2
25.02.17. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΑΕ Ελπιδα Τουμπας = 0-2
05.03.17. Αγ. Γεωργιος Ν.Κρηνης - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 3-4
12.03.17. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Εθνικος Αστερας = 3-2
19.03.17. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Εθνικος Μετεωρων = 1-1
25.03.17. ΑΕ Καλλιθεας Παν.Φανερωμενη - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 4-0
02.04.17. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Αστραπη Νεαπολης = 3-2
08.04.17. Κισσος Χορτιατη - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 0-5
23.04.17. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Ελπιδες Σταυρουπολης = 2-1
          [play-off]
14.05.17. Ελπιδες Σταυρουπολης - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 3-4
17.05.17. Εθνικος Μετεωρων - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 5-0

2017-18 (Ομιλος Β2)

24.09.17. Κισσος Χορτιατη - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 3-2
01.10.17. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Ενωση Συκεων = 2-2
07.10.17. ΑΕ Πυλαιας - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 0-4
15.10.17. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Ελπιδες Σταυρουπολης = 1-2
22.10.17. Εθνικος Αστερας - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 1-0
05.11.17. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Σταυραετος Ευξεινουπολης = 2-3
12.11.17. ΠΑΟΔ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 4-2

 

Advertisements