Overall

2009/10 ΓΑΜΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

29.09.09. (Αγ.Παυλου) Δοξα Αγ.Φανουριου - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 2-3
10.10.09. (ΤΕΦΑΑ 1) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Αργοναυτης Καλαμαριας = 1-0
18.10.09. (ΤΕΦΑΑ 1) Καναρης - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 0-3
24.10.09. (Ματτα 1) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Ιπποκρατης Σουρωτης = 2-1
01.11.09. (Δημ.Καλαμαριας) ΑΟ Αρετσου Καλαμαριας - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 2-5
07.09.09. (Ματτα 1) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Αναγ. Επταπυργιου = 3-3
05.12.09. (Τριανδριας) Πυρσος Θεσσαλονικης - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 3-4
12.12.09. (ΤΕΦΑΑ 2) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΑΕ Ποντιων = 2-1
19.12.09. (Αγ.Γεωργιου) ΑΕ Μαρτιου - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 1-3
09.01.10. (Ματτα 2) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Καπεταν Αγρας = 4-0
16.01.10. (Ματτα 2) Δοξα Λακκιας - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 0-6
24.01.10. (ΤΕΦΑΑ 1) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Φοινικας Τουμπας = 1-1
30.01.10. (ΤΕΦΑΑ 1) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Δοξα Αγ.Φανουριου = 2-3
06.02.10. (Δημ.Καλαμαριας) Αργοναυτης Καλαμαριας - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 0-3
13.02.10. (ΤΕΦΑΑ 1) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Kαναρης = 0-0
20.02.10. (Σουρωτης, Λολα) Ιπποκρατης Σουρωτης - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ= 2-1
06.03.10. (ΤΕΦΑΑ 1) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΑΟ Αρετσου Καλ. = 2-1
13.03.10. (ΤΕΦΑΑ 1) Αναγ. Επταπυργιου - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 0-2
10.04.10. (ΤΕΦΑΑ 1) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Πυρσος Θεσσαλονικης = 3-1
17.04.10. (Μεγ.Αλεξανδρου) ΑΕ Ποντιων - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 2-4
25.04.10. (ΤΕΦΑΑ 1) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΑΕ Μαρτιου = 3-4
02.05.10. (ΤΕΦΑΑ 1) Καπεταν Αγρας - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 0-6
08.05.10. (ΤΕΦΑΑ 1) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Δοξα Λακκιας = 5-0
15.05.10. (ΤΕΦΑΑ 1) Φοινικας Τουμπας - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 0-3

2010/11  ΒΗΤΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

04.09.10. (ΤΕΦΑΑ 1) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΑΕ Καλλιθεας-Παν.Φανερωμενη = 2-4
12.09.10. (ΤΕΦΑΑ 1) ΑΕ Καλλιθεας-Παν.Φανερωμενη - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 0-0 
03.10.10. (ΤΕΦΑΑ 2) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Αναγεννηση Αγ.Ιωαννη = 1-1
10.10.10. (Πυλαιας πλαστικο) Αριστοτελειο Κολεγιο - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 4-0
16.10.10. (ΤΕΦΑΑ 1) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΑΕ Μαρτιου = 2-0
24.10.10. (ΤΕΦΑΑ 1) ΑΣ Περα - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 3-3
30.10.10. (ΤΕΦΑΑ 2) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Μελιτεας = 1-1
21.11.10. (ΤΕΦΑΑ 1) ΑΕ Χαριλαου-Αγ.Ελευθεριος - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 2-1
27.11.10. (Αγ.Παυλου) Αισχυλος Θεσσαλονικης - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 1-1
05.12.10. (ΤΕΦΑΑ 1) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Αριστοτελης = 1-3
11.12.10. (Αγ.Γεωργιου) Χελιδονια - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 2-0
08.01.11. (ΤΕΦΑΑ 1) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Μεντεκας Καλαμαριας = 1-1
22.01.11. (Δημ.Καλαμαριας) Αναγεννηση Αγ.Ιωαννη - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 4-1
29.01.11. (ΤΕΦΑΑ 1) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Αριστοτελειο Κολεγιο = 1-1
05.02.11. (ΤΕΦΑΑ 1) ΑΕ Μαρτιου - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 2-0
13.02.11. (ΤΕΦΑΑ 1) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΑΣ Περα = 0-2
19.02.11. (Τριανδριας) Μελιτεας - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 4-1
26.02.11. (ΤΕΦΑΑ 1) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΑΕ Χαριλαου-Αγ.Ελευθεριος = 0-2
05.03.11. (ΤΕΦΑΑ 1) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Αισχυλος Θεσσαλονικης = 1-0
12.03.11. (Δημ.Καλαμαριας) Αριστοτελης Καλαμαριας - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 0-4
03.04.11. (ΤΕΦΑΑ 2) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ- Χελιδονια = 1-1
10.04.11. (Δημ.Καλαμαριας) Μεντεκας Καλαμαριας - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 0-1
          [play-out]
15.05.11. (Δημ.Καλαμαριας) Μεντεκας Καλαμαριας - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 1-2
22.05.11. (Αγ.Γεωργιου) Μεντεκας Καλαμαριας - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 3-4 aet (2-2)

2011/12 ΒΗΤΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

11.09.11. (Πυλαιας πλαστικο) Αριστοτελειο Κολεγιο - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 2-0
25.09.11. (ΤΕΦΑΑ 1) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΑΕ Μαρτιου = 2-2
02.10.11. (Αγ.Γεωργιου) Χελιδονια - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 1-1
09.10.11. (Αγ.Γεωργιου) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Πηγασος = 0-0
16.10.11. (Αγ.Παυλου) Κεραυνος Αγ.Παυλου - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 1-0
22.10.11. (Μεγ.Αλεξανδρου) Μεγας Αλεξανδρος Θεσ/νικης – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 1-3
30.10.11. (Αγ.Γεωργιου) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΑΕ Χαριλαου-Αγ.Ελευθεριος = 0-1
06.11.11. (Αγ.Παυλου) Αισχυλος Θεσ/νικης - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 1-1
13.11.11. (Αγ.Παυλου) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΑΣ Περα = 1-2
19.11.11. (ΟΕΚ Ευκαρπιας) Αγ.Δημητριος - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 0-7  
04.12.11. (Αγ.Παυλου) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΑΕ Ποντιων = 0-1
10.12.11. (Αγ.Παυλου) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΑΕ Ελπιδα Τουμπας = 2-3 
18.12.11. (Πυλαιας πλαστικο) Αριστοτελειο Κολεγιο - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 2-1 
08.01.12. (Αγ.Παυλου) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΑΕ Καλλιθεας-Παν.Φανερωμενη = 3-3 
14.01.12. (ΤΕΦΑΑ 1) ΑΕ Μαρτιου - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 1-1 
22.01.12. (Αγ.Παυλου) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Χελιδονια = 2-1
29.01.12. (Ανω Ηλιουπολης) Πηγασος - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 3-6
19.02.12. (Αγ.Παυλου) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Κεραυνος Αγ.Παυλου = 0-2
25.02.12. (Αγ.Παυλου) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Μεγας Αλεξανδρος Θεσ/νικης = 1-2  
04.03.12. (ΤΕΦΑΑ 1) ΑΕ Χαριλαου-Αγ.Ελευθεριος - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 2-1
11.03.12. (Αγ.Παυλου) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Αισχυλος Θεσ/νικης = 1-4
18.03.12. (ΤΕΦΑΑ 1) ΑΣ Περα - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 0-1
04.03.12. (Αγ.Παυλου) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Αγιος Δημητριος = 4-1
01.04.12. (Μεγ.Αλεξανδρου) ΑΕ Ποντιων - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 2-2
07.04.12. (Τριανδριας) ΑΕ Ελπιδας Τουμπας - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 1-4
22.04.12. (Αγ.Παυλου) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Αριστοτελειο Κολεγιο = 0-1
28.04.12. (Αγ.Παυλου) ΑΕ Καλλιθεας-Παν.Φανερωμενη - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 4-2

2012/13 ΒΗΤΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

08.09.12. (Μετεωρων) Εθνικος Μετεωρων - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 0-1
16.09.12. (Αγ.Παυλου) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Αριστοτελειο Κολεγιο= 1-1 (0-2)πεν 
07.10.12. (Αγ.Παυλου) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Φλογα Αναληψης = 3-0 
14.10.12. (Αγ.Παυλου) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Ατρομητος Αγ.Αντωνιου = 4-1
21.10.12. (Σουρωτης, Λολα) Ιπποκρατης Σουρωτης - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 1-2
27.10.12. (ΤΕΦΑΑ 1) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΑΕ Ποντιων = 2-2
04.11.12. (Τριανδριας) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΑΕ Χαριλαου-Αγ.Ελευθεριος = 1-1
10.11.12. (Αγ.Παυλου) Αιολος - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 1-0
17.11.12. (Τριανδριας) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΑΕ Καλλιθεας-Παν.Φαν. = 3-4
25.11.12. (Αγ.Παυλου) Αισχυλος Θεσ/νικης - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 3-1
02.12.12. (Τριανδριας) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Ατρομητος Αγ.Παρασκευης = 2-1 
                                                                     [ο αγωνας διακοπηκε στο ημιχρονο λογω βροχης και ολοκληρωθηκε στις 5.1]
08.12.12. (Νεαπολης πλαστικο) Αστραπη Νεαπολης- ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 1-1
15.12.12. (Ν.Ρυσιου) Αναγεννηση Ρυσιου- ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 3-0
23.12.12. (Τριανδριας) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Αριστοτελειο Κολεγιο = 0-2
05.01.13. (Τριανδριας) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Ατρομητος Αγ.Παρασκευης = 4-1
13.01.13. (ΤΕΦΑΑ 1) ΑΕ Ποντιων - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 1-2
26.01.13. (Τριανδριας) Φλογα Αναληψης - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 1-3
03.02.13. (Αγ.Αντωνιου) Ατρομητος Αγ. Αντωνιου - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 2-0
10.02.13. (Τριανδριας) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Ιπποκρατης Σουρωτης = 3-4
17.02.13. (ΤΕΦΑΑ 1) ΑΕ Χαριλαου-Αγ.Ελευθεριος - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 2-0
23.02.13. (Τριανδριας) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Αιολος = 1-2
02.03.13. (Αγ.Παυλου) ΑΕ Καλλιθεας-Παν.Φανερωμενη - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 2-1
10.03.13. (Τριανδριας) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Αισχυλος Θεσ/νικης = 1-1
24.03.13. (Αγ.Παρασκευης) Ατρομητος Αγ.Παρασκευης - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 3-1
31.03.13. (Τριανδριας) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Αστραπη Νεαπολης = 1-3
07.04.13. (Τριανδριας) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Αναγεννηση Ρυσιου = 1-4
14.04.13. (Πυλαιας πλαστικο) Αριστοτελειο Κολεγιο - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 4-1

2013/14 ΒΗΤΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

07.09.13. (Τριανδριας) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Εθνικός Μετεώρων: 2-1 
14.09.13. (Τριανδριας) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - AE Καλλιθέα Παν. Φανερωμένη = 4-3 
21.09.13. (Αγ.Παρασκευης) Ατρόμητος Αγ. Παρασκευής - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 0-0 
29.09.13. (Αγ.Παυλου) Αίολος - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 0-4 
05.10.13. (Τριανδριας) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Ιπποκράτης Σουρωτής = 3-2 
13.10.13. (Αγ.Αντωνιου) Ατρόμητος Αγ. Αντωνίου - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 2-0
19.10.13. (Τριανδριας) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΑΕ Ελπίδα Τούμπας = 1-1 
03.11.13. (Αγ.Παυλου) Αισχύλος Θεσσαλονίκης - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 0-5 
10.11.13. (Τριανδριας) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΑΕ Χαριλάου-Αγ.Ελευθεριος = 3-1
13.11.13. (Τριανδριας) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Αστερας Αμπελοκηπων = 2-2 (1-4)πεν 
24.11.13. (Τριανδριας) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΑΕ Πυλαίας = 0-3 
30.11.13. (Αγ.Παυλου) ΑΕ Καλλιθέας-Παν. Φανερωμένη - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 3-4 
07.12.13. (Τριανδριας) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Θρίαμβος Ταγαράδων = 0-3
15.12.13. (Χορτιατη) Κισσός Χορτιάτη - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 5-1 
21.12.13. (ΤΕΦΑΑ 1) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Ατρόμητος Αγ. Παρασκευής = 0-0 
11.01.14. (Τριανδριας) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Αίολος = 1-2 
19.01.14. (Σουρωτης, Λολα) Ιπποκράτης Σουρωτής - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 1-1 
01.02.14. (Τριανδριας) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου = 1-4
09.02.14. (Τριανδριας) ΑΕ Ελπίδα Τούμπας - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 5-2 
15.02.14. (Τριανδριας) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Αισχύλος Θεσσαλονίκης = 3-3 
22.02.14. (ΤΕΦΑΑ 1) ΑΕ Χαριλάου-Αγ.Ελευθεριος - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 1-0 
09.03.14. (Πυλαιας χορτο) ΑΕ Πυλαίας - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 1-0 
15.03.14. (Τριανδριας) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΑΕ Καλλιθέας-Παν.Φανερωμένη = 2-5 
23.03.14. (ΤΕΦΑΑ 1) Θρίαμβος Ταγαράδων - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 2-2 
30.03.14. (Τριανδριας) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Κισσός Χορτιάτη = 3-0
          (play-out)
06.04.14. (Τριανδριας) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Αισχύλος Θεσσαλονίκης = 3-1 

2014/15 ΒΗΤΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

21.09.14. (Τριανδριας) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Ατρόμητος Τριαδίου = 1-4
27.09.14. (Τριανδριας) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Εθνικος Αστερας = 0-1 
12.10.14. (Μεγ.Αλεξανδρου) ΑΕ Χαριλάου-Αγ.Ελευθέριος - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 0-4 
18.10.14. (Τριανδριας) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Πανοραμα = 2-3
26.10.14. (Δημ.Πολιχνης) Ένωση Ανθοκήπων Καρατάσου - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 7-2 
02.11.14. (Τριανδριας) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΑΕ Ελπιδα Τουμπας = 1-4 
08.11.14. (Συκεων παλιο) Αισχύλος - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 1-4 
16.11.14. (Τριανδριας) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Δόξα Αγ. Παύλου = 0-4 
23.11.14. (Ανω Ηλιουπολης) ΠΑΟΚ Πολίχνης - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 2-6 
29.11.14. (Μετεωρων) Εθνικός Μετεώρων - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 0-2 
14.12.14. (Τριανδριας) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Αίολος = 3-1 
20.12.14. (Συκεων παλιο) ΑΕ Καλλιθέας-Παν.Φανερωμενη - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 2-0 
17.01.15. (Συκεων νεο) ΑΕ Νεάπολης Αστραπη Θεσνικης - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 1-1 
31.01.15. (Τριανδριας) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΑΣ Πέρα = 1-3 
08.02.15. (Αγχιαλου) ΜΑΣ Αγχιάλου - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 4-0 
15.02.15. (Αγ.Παυλου) Εθνικός Αστέρας - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 1-1 
21.02.15. (Τριανδριας) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΑΕ Χαριλάου-Αγ.Ελευθεριος = 1-1
28.02.15. (Πανοραματος) Πανόραμα - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 1-2 
14.03.15. (Τριανδριας) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Ένωση Ανθοκήπων Καρατάσου = 4-0
22.03.15. (Τριανδριας) ΑΕ Ελπίδα Τούμπας - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 0-0
28.03.15. (Τριανδριας) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Αισχύλος = 2-0
04.04.15. (Αγ.Παυλου) Δόξα Αγ. Παύλου - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 4-1 
19.04.15. (Τριανδριας) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΠΑΟΚ Πολίχνης = 7-2
25.04.15. (Τριανδριας) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Εθνικός Μετεώρων = 2-2
03.05.15. (Αγ.Παυλου) Αίολος - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 2-2 
09.05.15. (Τριανδριας) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΑΕ Καλλιθέας-Παν.Φανερωμένη = 1-1
27.05.15. (Τριανδριας) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θεσ/νίκης = 7-1
03.06.15. (Αγ.Γεωργιου) ΑΣ Πέρα - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 3-0 
07.06.15. (Τριανδριας) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΜΑΣ Αγχιάλου= 0-3

2015/16 ΒΗΤΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

13.09.15. (Τριανδριας) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Νίκη Κερασιάς = 0-5
27.09.15. (Ασβεστοχωριου) Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 3-0 
04.10.15. (Τριανδριας) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ  - Αισχύλος = 1-2
10.10.15. (Συκεων παλιο) AE Νεάπολης Αστραπη Θεσνικης - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 1-4 
17.10.15. (Τριανδριας) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  ΤΟΥΜΠΑΣ - Μ.Αλεξανδρος Ελληνων = 3-0 (α/α)
25.10.15. (Τριανδριας) ΑΕ Ελπιδα Τουμπας - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ =  1-1
31.10.15. (Τριανδριας) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Αίολος = 0-0
08.11.15. (Αγ.Παυλου) Εθνικος Αστερας - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 0-1 
21.11.15. (Τριανδριας) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Εθνικός Μετεώρων = 1-1
29.11.15. (Τριανδριας) Ιωαννης Παπαφης - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ  = 3-2 
05.12.15. (Μεγ.Αλεξανδρου) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ  - ΑΕ Πυλαιας = 1-3
12.12.15. (Ανω Ηλιουπολης) Ελπιδες Ηλιουπολης - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 2-0
19.12.15. (Τριανδριας) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Πανοραμα = 1-0
09.01.16. (Σταυρουπολης) Ελπιδες Σταυρουπολης - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 1-1 
16.01.16. (Τριανδριας) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Ενωση Ανθοκηπων Καρατασου = 1-2
24.01.16. (Τριανδριας) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου = 1-5
31.01.16. (Αγ.Παυλου) Aισχύλος - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 2-3  
07.02.16. (Τριανδριας) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΑΕ Νεαπολης Αστραπη Θεσ. = 2-1
14.02.16. (Ελπιδας Ευοσμου) Μ.Αλεξανδρος Ελληνων - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 1-3 
21.02.16. (Τριανδριας) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΑΕ Ελπιδα Τουμπας = 1-2
27.02.16. (Αγ.Παυλου) Αιολος - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 0-1 
06.03.16. (Τριανδριας) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Εθνικος Αστερας = 0-2
20.03.16. (Μετεωρων) Εθνικος Μετεωρων - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 3-0 
26.03.16. (Τριανδριας) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Ιωαννης Παπαφης = 0-1
03.04.16. (Πυλαιας χορτο) ΑΕ Πυλαιας - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 4-0 
10.04.16. (Τριανδριας) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Ελπιδες Ηλιουπολης = 0-0
16.04.16. (Πυλαιας πλαστικο) Πανοραμα - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 5-1 
24.04.16. (Τριανδριας) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Ελπιδες Σταυρουπολης = 1-4
08.05.16. (Δημ.Πολιχνης) Ενωση Ανθοκηπων Καρατασου - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 0-0

2016/17 ΒΗΤΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

11.09.16. (Τριανδριας) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Σαντος Παναροματος = 0-7
18.09.16. (Δημ.Καλαμαριας) Αριστοτελης Καλαμαριας - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 1-0
25.09.16. (Τριανδριας) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Ιωαννης Παπαφης = 2-2
02.10.16. (Τριανδριας) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Ενωση Συκεων = 6-1
09.10.16. (Αγ.Παυλου) Αισχυλος Αγ.Παυλου-Συκεων - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 0-1 
16.10.16. (Τριανδριας) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Ενωση Ανθοκηπων Καρατασου = 3-1 
23.10.16. (Τριανδριας) ΑΕ Ελπιδα Τουμπας - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 1-2 
05.11.16. (Τριανδριας) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑ - Αγ.Γεωργιος Ν.Κρηνης = 0-2 
13.11.16. (Αγ.Παυλου) Εθνικος Αστερας - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 3-0 
20.11.16. (Μετεωρων) Εθνικος Μετεωρων - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 2-3
27.11.16. (Τριανδριας) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΑΕ Καλλιθεας Παν.Φανερωμενη = 2-2 
04.12.16. (Συκεων παλιο) Αστραπη Νεαπολης - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 5-2
10.12.16. (Τριανδριας) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Κισσος Χορτιατη = 1-3
17.12.16. (Σταυρουπολης) Ελπιδες Σταυρουπολης - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 1-0 
22.01.17. (Τριανδριας) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Αριστοτελης Καλαμαριας = 1-1
29.01.17. (Τριανδριας) Ιωαννης Παπαφης - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 1-2 
05.02.17. (Συκεων, παλιο) Ενωση Συκεων - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 3-1 
11.02.17. (Τριανδριας) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Αισχυλος Αγ.Παυλου-Συκεων = 1-1
19.02.17. (Δημ.Πολιχνης) Ενωση Ανθοκηπων Καρατασου - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 0-2
25.02.17. (Τριανδριας) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΑΕ Ελπιδα Τουμπας = 0-2
05.03.17. (Αγ.Γεωργιου) Αγ. Γεωργιος Ν.Κρηνης - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 3-4
12.03.17. (Τριανδριας) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Εθνικος Αστερας = 3-2
19.03.17. (Τριανδριας) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Εθνικος Μετεωρων = 1-1
25.03.17. (Αγ.Παυλου) ΑΕ Καλλιθεας Παν.Φανερωμενη - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 4-0
02.04.17. (Τριανδριας) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Αστραπη Νεαπολης = 3-2
08.04.17. (Πυλαιας πλαστικο) Κισσος Χορτιατη - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 0-5
23.04.17. (Τριανδριας) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Ελπιδες Σταυρουπολης = 2-1
          [play-off]
14.05.17. (Σταυρουπολης) Ελπιδες Σταυρουπολης - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 3-4
17.05.17. (Μετεωρων) Εθνικος Μετεωρων - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 5-0

2017/18 ΒΗΤΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

16.09.17. (Αγ.Παυλου) Κεραυνος Αγ.Παυλου – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 6-4aet (4-4)
24.09.17. (Χορτιατη) Κισσος Χορτιατη - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 3-2
01.10.17. (Τριανδριας) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Ενωση Συκεων = 2-2
07.10.17. (Πυλαιας χορτο) ΑΕ Πυλαιας - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 0-4
15.10.17. (Τριανδριας) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Ελπιδες Σταυρουπολης = 1-2
22.10.17. (Αγ.Παυλου) Εθνικος Αστερας - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 1-0
05.11.17. (Μεγ.Αλεξανδρου) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Σταυραετος Ευξεινουπολης = 2-3
12.11.17. (Πανοραματος) ΠΑΟΔ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 4-2
26.11.17. (Αγ.Παυλου) Κεραυνος Αγ.Παυλου - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 2-0
03.12.17. (Αγ.Παυλου) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Ιωαννης Παπαφης = 3-3
10.12.17. (Συκεων παλιο) Αστραπη Νεαπολης - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 1-1
17.12.17. (Τριανδριας) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΑΕ Ελπιδα Τουμπας = 1-2
14.01.18. (Αγ.Παυλου) ΑΕ Καλλιθέας Παν.Φαν - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 2-0
21.01.18. (Τριανδριας)  ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Σαντος Πανοραματος = 1-3
28.01.18. (Τριανδριας) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Κισσος Χορτιατη = 3-1
03.02.18. (Συκεων παλιο) Ενωση Συκεων - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 0-3
11.02.18. (Τριανδριας) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΑΕ Πυλαιας = 3-2 
17.02.18. (Σταυρουπολης) Ελπιδες Σταυρουπολης - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 1-4
24.02.18. (Αγ.Παυλου) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Εθνικος Αστερας = 2-3
04.03.18. (Ανω Ηλιουπολης)  Σταυραετος Εξεινουπολης - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 0-2
11.03.18. (Τριανδριας) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΠΑΟΔ = 0-2
18.03.18. (Τριανδριας) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Κεραυνος Αγ.Παυλου = 1-1
01.04.18. (Τριανδριας) Ιωαννης Παπαφης - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 2-2
15.04.18. (Τριανδριας) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Αστραπη Νεαπολης = 0-1 
22.04.18. (Τριανδριας) ΑΕ Ελπιδα Τουμπας - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 1-4
28.04.18. (Τριανδριας) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΑΕ Καλλιθέας Παν.Φαν = 5-0
06.05.18. (Μεγ.Αλεξανδρου) Σαντος Πανοραματος - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 1-2

 

2018/19 ΒΗΤΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

16.09.18. (Τριανδριας) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ - Νικη Ευκαρπιας = 3-4
23.09.18. (Αγ.Παρασκευής) Ατρόμητος Αγ.Παρασκευής – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑΣ = 0-2

 

 

last updated 23.09.18

 

Advertisements